Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Paszowa

Paszowa, podkarpackie

  • 210 000 zł
  • 3 287 m²
  • 63,89 zł/m²

Zdjęcie

Gabriela Kowalcz...

Skontaktuj się

Działka budowlana Paszowa

Paszowa, podkarpackie

zaktualizowane:
15 maja 2026

210 000 zł

3 287 m²

63,89 zł/m²

Działka budowlana Paszowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

210 000 zł 3 287 m² 63,89 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (63,89 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 3 287 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 64m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,3287 ha, położona w miejscowości Paszowa, gmina Olszanica, powiat leski.
Nieruchomość wyróżnia się spokojnym położeniem w luźnej zabudowie domów oraz wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny.
Działka jest prosta o nieregularnym kształcie, jest niezalesiona co daje szerokie możliwości zagospodarowania. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego w spokojnej, zielonej okolicy. (...)

Agent

Gabriela Kowalczyk

667 776...

667 776 661

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

667 776...

667 776 661

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości